Lions Club Zwevegem (LCZ) organiseerde haar jaarlijkse One4all-partnerevent op het Sint-Jan Berchmans college te Avelgem. Met dit beproefde format ondersteunen 100 lokale bedrijven (partners) het werk van Lions Club Zwevegem door jaarlijks 1 euro per dag te doneren. Deze steun vormt de ruggengraat van tal van lokale sociale initiatieven, waaronder LISA (Lions International Student Aid) en Food4all, de sociale kruidenier in Zwevegem.
De locatie was niet toevallig: LCZ werkt al jarenlang nauw samen met de school voor het LISA-project.
Een bijzonder moment van de avond was de getuigenis van Maxime, een oud-student en een van de eerste jongeren die via LISA werd ondersteund. Intussen is hij afgestudeerd en werkzaam als assistent-boekhouder in een groot bedrijf — een mooi voorbeeld van de impact van het LISA project.
De avond werd in een warme sfeer afgesloten met een gezellige receptie, waar partners, Lions leden en vertegenwoordigers van de school elkaar konden ontmoeten en ervaringen uitwisselen.
Goesting om meer te weten : www.lionsclubzwevegem.be
Dominique Notteboom
Voorzitter Commissie Lisa
LC Zwevegem
PS: Van onze partners/sponsors, zijn er intussen drie Lions lid geworden.


