Lions Clubs District 112A – Oost & West Vlaanderen

Kleding Love in Action

Kleding Love in Action

Op 28 november werd er tijdens de Ladies Night van Lions Club Menen kleding ingezameld voor Love in Action te Wervik.
Love in Action vzw. is een organisatie olv. Karin Charlet die ondersteuning biedt aan kansarme gezinnen en minderbedeelde jongeren.
Mede door de steun van Lions Club Menen worden gezinnen en vooral jongeren op een constructieve en structurele wijze ondersteund.
Wekelijks wordt een voedsel en kledingbedeling georganiseerd voor de minstbegoeden uit onze samenlevering.
Op zondag 1 december organiseerde Lions Club Menen ook haar traditioneel Sintfeest voor ruim honderd kansarme kinderen uit de regio Menen-Wevelgem-Wervik.
Daarom kon pas op zaterdag 7 december laatstleden de talrijk ingezamelde kleding persoonlijk overhandigd worden bij Love in Action.

Bernard Goehals

Deel dit bericht:

Meer Nieuws